Rreth Nesh

Linyi Dongtalent Plastics Co., Ltd.

Linyi Dongtalent Plastics Co., Ltd. është një prodhues profesional për të gjitha llojet e litarëve plastikë, i cili ndodhet në qytetin Linyi, Provinca Shandong, Kinë.Fabrika jonë zë rreth 15000 SQM.Ne kemi më shumë se dhjetë vjet përvojë në këtë fushë.Me pajisje të avancuara jashtë vendit dhe teknologji profesionale, produktet tona mund të plotësojnë standardet e industrisë vendase dhe standardet ndërkombëtare ISO, dhe mund të certifikohen sipas kërkesave të klientëve si SGS, CE.

Avantazhi

 • Gjithmonë vendos cilësinë në vend të parë dhe mbikëqyr rreptësisht cilësinë e produktit të çdo procesi.

  Cilësia

  Gjithmonë vendos cilësinë në vend të parë dhe mbikëqyr rreptësisht cilësinë e produktit të çdo procesi.
 • Fabrika jonë është rritur në një prodhues të çertifikuar me cilësi të lartë dhe me kosto efektive të produkteve me cilësi të lartë ISO9001:2015.

  Certifikata

  Fabrika jonë është rritur në një prodhues të çertifikuar me cilësi të lartë dhe me kosto efektive të produkteve me cilësi të lartë ISO9001:2015.
 • Prodhues profesional i litarit PP/PE, litar i përdredhur/endur, spango.Produkte gati 10 vjet.Fabrika jonë ndodhet në qytetin Linyi, Provinca Shandong, Kinë.

  Prodhuesi

  Prodhues profesional i litarit PP/PE, litar i përdredhur/endur, spango.Produkte gati 10 vjet.Fabrika jonë ndodhet në qytetin Linyi, Provinca Shandong, Kinë.

Produktet e fundit